ÜRÜNLERİMİZ

KEYPAD NEDİR?

Keypad, radyo frekansı ile çalışan kablosuz bir oylama sistemidir. Bir merkezi alıcı ve bir bilgisayar programı ile birlikte veriler toplanır ve katılımcıların sunumda yer alan soru slaytlarına verdiği yanıtlar anında bilgisayara aktarılarak grafik olarak ekrana yansıtılır. Toplantılarınızda dinleyicilerin interaktif katılımcılara dönüşmesinde "keypad" 'i kullanabilir, soracağınız sorular ve cevaplar üzerine yapılacak yorum-tartışmalar ile katılımcıları uyanık tutabilirsiniz.


Keypad, radyo frekansı ile çalışan kablosuz bir oylama sistemidir. FlashPADHer tür oyun, show için kullanılabilecek büyük kablosuz butonlardır.

Sistem nasıl çalışır?

Toplantı öncesinde hazırlanan sorular sisteme aktarılır. Toplantının akışı içerisinde yeri geldikçe katılımcılara sorulur. Katılımcılar keypad’in üstündeki tuşlara basarak soruları yanıtlarlar ve ekranda 3 sn. içerisinde görüntülenir. Bu sonuçlardan sonra dilerseniz sunumunuza devam edebilir veya sonuçların dağılımına göre bir tartışma başlatabilirsiniz. Toplantı bitiminde elde edilen sonuçlar Excel ve Powerpoint dosyaları olarak tarafınıza rapor edilir.

Flash-PAD

Her tür oyun, show için kullanılabilecek büyük kablosuz butonlardır. Flash-PAD’e ilk basan takım ya da birey ilk cevap verme hakkını kazanır. Flash-PAD'ler kazanılan cevaplama hakkını sesli ve ışıklı olarak belli ederler. İstenirse Flash-PAD üzerindeki ABCD tuşları sayesinde cevap verilebilir. Soruya cevap veren grup doğru cevap verirse Doğru sesi ve Flash-PAD üzeri yeşil renkte değişir, yanlış cevapta ise yanlış sesi ve Flash-PAD'in üzeri kırımızı olarak değişmektedir. Sistem istenirse yanlış cevap veren cihazı kilitleyip sonraki soruya kadar cevap vermesini engeller. Eğlence ve hareket katmak istediğiniz her tür etkinliğinizde yararlanabilirsiniz.